Patikat ADIDAS [TIGRA]

Shitet nga: meriton 16 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat adidas [tigra], te ardhura prej jashtit numer 43, origjinal adidas , dhe shum pak te perdorura
mund te me kontaktoni edhe ne viber
0038649494970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim