Planika këpucë alpine Nr 43

Shitet nga: Arian 16 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Janë blerë të reja ne Mars 2015 dhe jan shum pak të përdorura, si të reja!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim