QIZME - FLM MERR JEP U SHITENNN

Shitet nga: Gjilan 27 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

93 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes qizmet Heroes Wear Haix jane ne kuti siq shihet ne foto. Numri eshte 43. Ja vlen te blehen sepse jane shume te qendrueshme si dhe shume te nxehta per dimer.Dhe ja vlen te investohet kur vihet ne pah kembet.Jane modeli i fundit 2014.njeashtu edhe per vere jane te flladitshme .
VEREJTJE, VEREJTE, VEREJTJE .. QIZMET E LART CEKURA I NDROJ EDHE ME TELEFON POR KUJDES ...... ME SAMSUNG 3 OSE 4 TE RI OSE NE PAKET KUPTOHET SHTOJ PARE SIPAS MARVESHJES MOS HARO LEXO MIRE E DUA TE PA PERDORUR . I RI IRI IRI I RI SI QIZMET E REJA TE PERDORUR NUK PRANOJ MOS THIR KOT FALIMINDERIT PER MIRE KUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim