Qizme

Shitet nga: Fatmir 23 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes nje pal qizme te ushtris zvicerane ganc te reja numer 42 EVEREST MILITARY kush enjeh ket firme qe prodhon kepuc dhe qizme per ushtrin zvicerane ja din vleren se sa vlejne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim