Shiten kepucet Dhe Patikat

Shitet nga: Nazim 29 Tet 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Kepucet dhe patikat Jan ne gjendje te mir siq shihen edhe ne foto Te ardhura Nga zviccrra Perveq Jordan te cilat jan te ardhura nga amerika
Qmimi Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim