Singjir dore i argjendit 135.23 gr

Shitet nga: Valmir 04 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes singjir dore te argjendit 135.23 gr osht i plot edhe shum i trash osht i perdorur si dhe bojn ndrrim me iphone 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim