shes apo ndrroj kepuc firmes leigh

Shitet nga: bekim 17 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes apo ndrroj kepuc apo gjysme qizme te perdorshme si per dimer ashtu dhe per pun jan me heker jan origjinal nga kfori amerikan jan te reja ne kuti veten komplet +37744667086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim