shitet & ndrrohet Ore dore ''AUTOMATIC'' Maratho..

Shitet nga: ore marathon 16 Krr 05:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Përshkrim i sendit
Shitet ora e firmes se njohur (swiss made) zvicerran . ORA ESHTE ORIGJINAL
Ora eshte ''AUTOMATIC''me levizje te dores kurdiset , poashtu kurdiset edhe me qels
Ora eshte e re pa perdorun eshte e ardhum nga Amerika eshte e cilesis se lart me nje qmim 50% me lire dhe 6 muaj garancion
arsye e shes nuk me nevojiten dy njerin e baj une vet qe tri vite e kam njoit e kurr problem nuk kam pas
Bejme ndrrim me ndonje send qe me konvenon si dhe iphone 5 ,s5, skuter, vegla pune apo ndonje send tjeter etj.dhe mundeni te klikoni ketu per me shum detaje dhe ta shikoni qmimin origjinal

https://www.marathonwatch.com/product/Divers-Quartz-Medium

Viber +377 44 667 086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim