veshmbathje

Shitet nga: Drilon 18 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Jan te ardhura nga gjermani jan shum pak te perdorura dhe jan kualitet i mir likur origjinal nr43 firma eshte ECCO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim