Kundra palladium origjinal

Shitet nga: Burhan 19 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
Shiten nje pale kundra orogjinal palladium.
teepr tmira per qfardo aktiviteti. Um kan ardh prej jashti. Garancion keni.
shum te forta dhe te qendrushme.

mobile: 044 436 175

qmimi 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim