Puma te reja te aurdhun nga gjermania

Shitet nga: Vllaznim 11 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
Shiten pumat te reja nr 38 tri pal dhe 1 pal nr 40 i jap me garancjon qe jan origjinal qmimi sipas marrveshjese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim