Qanta

Shitet nga: Donat 17 Dhj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
Qantat jane shume te rahatshme dhe te bukura te paperdorura dhe mjaft interesante.
Cmimii ndryshon varsisht llojit nga 3 deri ne 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim