canta shkollore, sportive, dhe per alpinizem

Shitet nga: İbrahim rustemi 04 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
canta shkollore, sportive, per alpinizem, per lapotop si dhe te punes te gjitha ne nje vend.
prodhim nga turqia kualitative.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim