rroba shiu per pune

Shitet nga: nexhmedin 05 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
Shiten rroba pune rezistent ndaj ujit rroba komplet dhe jakne te paprdorura jan te ardhura nga zvicrra qmimi 30 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim