burmashin hilti aku

Shitet nga: cufa 20 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Burmashin aku Hilti me dy bateri dhe mbushes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim