Absorbues lageshtise parandalon

Shitet nga: erduani 20 Qer 03:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   7,5 EUR

Komuna: Gjilan
Per jete te shendetshme,

apsorbuesi i lageshtise parandalon:
1.djersitjen e mureve
2.aromat e pakendshme
3.paraqitjen e alergjeneve dhe mykut
4.infekcionet e organeve te frymemarrjes
5.problemet reumatike.
6.lageshtine nga gjithe shtepia e juaj si nga kuzhina,banjo,salloni(dhoma e qendrimit ditor).

---Ne nje shtepi mesatarishte prodhohen 12 litra lageshti ne dite.

---Funksionon pa rrym pa bateri vetem permes tabletes.

---Qmimi me pakice eshte 5.5eur kurse me shumice nryshon
si dhe
jemi me te liret ne kosove

---Qmimet jane te aksionit vetem per shendetin e juaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim