Akuarium

Shitet nga: arti 17 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet akuariumi me gjitha paisjet me 2 popa me drit dhe 5 peshqi dimezioni gjatsija 30 cm gjonsija 56 cm lartsija 35 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim