Aparatur per nxemje Qendrore dhe Rezrvuar

Shitet nga: Toni 16 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Gjilan
Aparatur per Radiator te nxemjes Qendrore, Eshte ne gjendje te regullt,eshte e perdorur nje koh te shkurt 3 mujore, posedojm edhe Rezervuarin. Qe esht i madhsis 2500 litersh dhe pjest lidhse Qmimi esht i volitshem per te iteresuarit komplet te gjitha 470€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim