Aspirator

Shitet nga: Fatmir 29 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Komuna: Gjilan
Aspiartor gjendet ne gjendje shum te rrrgllut dhe shum te mir teknike. Mund Te Kontaktoni Edhe Ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim