BAZA BETONI PËR KOSHERE

Shitet nga: Naimi 17 Qer 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
BAZA BETONI PËR KOSHERE
Bëjm punimin e bazave të betonit për koshere bletësh
Vetëm me porosi
TË FORTA DHE TË SIGURTA – INVESTIM I PËRJETSHËM. Nuk kalben, nuk ndryshken dhe nuk kërkojnë mirëmbajtje-ngjyrosje të vazhdueshme për t’u mbrojtur nga kushtet atmosferikie, siq kërkojnë bazat prej druri dhe metali. Mund të shërbejnë si bazë për një dhe shumë koshere.
Çmimi: 5€ - 10€ për copë, varësisht nga dimenizionet dhe kërkesat e porositësit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim