Baker nga Zvicrra

Shitet nga: Bakër 09 Pri 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 3 rollne dhe teli kunder vetetimave apo Blitzschutzdraht te bakerit i cili eshte i importuar nga Zvicrra, i cili eshte prodhuar ne Itali, perberja e tije 99.98 % baker i paster,

Shënim...

Eshte i etikuar secila rollne me masat e tije dhe sa kilogram posedon, gjithqka eshte legale per sa i perket transportit dhe masat e tjera te siguris.


Masat :

750 x 0.6 102 kg
400 x 0.55 99.5 kg
330 x 0.6 105.5 kg
Teli apo Blitzschutzdraht 8mm 52 kg

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim