Bejm shpuarjen e betonnit deri ne f250

Shitet nga: GaZmend 20 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Beejm shpuarjen prerjeb e betonit ne ter kosoven dhe japim mjete ne sherbim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim