Biciklet Capriolo e re

Shitet nga: Qëndrim 04 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet bicikleta Capriolo 9 muj e perdor ka tgjitha pjeset shimano eshte ne gjendje te regullt gumat i ka te reja si tjashtmet poashtu edhe te brendshmet dhe ka 18 shpejtsi...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim