Biciklet TT8

Shitet nga: Enis Aliu 01 Pri 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
-Biciklet TT8
-21 shpejtesi
-frena me diska
-frena dhe automatin e shpejtesive SHIMANO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim