Briket

Shitet nga: Xhevat 17 Jan 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Briket i kualitetit të lartë,I përpunuar nga druri i ahut
dhe digjet shum mirë 1ton te fabrika Euro-Model kushton 130 euro kurse me transport në rrethinën e
Gilanit kushton 140 euro .Briketi mund të blihet edhe 20euro thesi vetëm 3euro Ejani dhe na vizitoni
në Euro-Model
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim