Brusalic metaboo e posa ardhur nga holanda

Shitet nga: Sabit 29 Shk 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Eshte ne ngjendje te rregullt dhe posedon te gjith paijset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim