Bure per uje

Shitet nga: Muhamet Abazi 28 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Burja eshte ne gjendje te rregullt dhe ka hapsire per 1000L uje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim