Cadra te ardhura nga ZVICRRA

Shitet nga: Genc 05 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten qadrat te ardhura nga zvicra
Qadrat jane ne gjendje te rregullt, kan nje mekanizem qe funksionon leht dhe mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim