Canon EOS 1100 D objektiv 18-55

Shitet nga: Egzoni 06 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Shes canon EOS 1100 D eshte i ardhur nga Zvicra eshte i perdorur 6 muaj aparati eshte i ruajtur ka te gjitha paisjet dhe ka objektiv 18-55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim