DRON

Shitet nga: Armend 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Dronin Parrot Ar.Drone komandohet me Smart Phone Android dhe Ios Droni esht i perdort dhe esht ne gjendje te rregullt

http://ardrone2.parrot.com/#i-want-it

per me shum info kontaktoni ne Email ose Teleon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim