Dogo Argentino

Shitet nga: Ardit Shaqiri 10 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes DogoArgentino te bardh me nje shej t zez te syri , Argetino esht Mashkull dhe quhet Bandito , Keta Argentinot njihen edhe si qen besnik dhe familjar ky qen ka ardhur nga Spanja kur ka qen i vogel dhe esht blere 1200€ , Ka edhe pasaporten mund ta merrni me vete edhe jasht shtetit nese doni Plus ka edhe qipin brenda ne trup nese ju humb edhe jasht shtetin mund ta gjeni permes GPS , Qeni esht akoma 8 Muaj , Boj edhe naj far ndrrimi , Mund te me shkruani edhe ne viber ne numrin +37744762215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim