Dron - quadcopter i RI

Shitet nga: quadcopter 28 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet droni i ri. Eshte ne paket
Vjen me 1 bateri, mbushes usb, 4 helika shtesë dhe kontrolluesin.
Ka 2 shpejtesi. Mund te perdoret brenda ne shtepi ose jashte. Eshte shume stabil.
Per kontakt email: merrjep.123@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim