Expeess kaffe

Shitet nga: Bajram 10 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Express kaffe direkt nga zvicra.
Për nje kaffe me te shpejt dhe te mir ne mengjes
Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim