Fellne 15

Shitet nga: Gani 24 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten fellnet 15, dhe gomat e veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim