Fotele per masazh

Shitet nga: luani 28 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
fotele per masazh esht e ardhur nga zvicrra esht e re e pa perdorur esht me rrym esht me digitron dirigjus i ka gjitha opcionet mund te me kontaktoni dhe te shihni ta provoni edhe ju vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim