Geo Fennel FIRT 550

Shitet nga: personi 21 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Disctanc mates
mates per dhoma per dritare
esht nga zvicrra esht e mir dhe
te gjitha te sakta i qet por veq
bateria nuk i bon dhe skom.kshyr
se ku ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim