Gjëra të ardhura nga Zvicra. Me shumicë dhe me p..

Shitet nga: Meti 13 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten printera industriale, shtëpiza të kompjuterit, ekrana televiziv, telefona mobil, modema, swich, laptopa, resivera etj.
Interier për zyre, tavolina, karkarrige, rafta. E shumë sende tjera.
Te gjitha jan të kualitetit të lartë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim