Goma

Shitet nga: Bekim 23 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Goma dimrore 18-qe per Jeep X5/X6 Taureg 4 copa dimrore dhe 2 copa verore.tegjitha me nje qmim shum te volotshum vetem 150$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim