Goma dhe fellne per dimer

Shitet nga: Endrit 14 Nën 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Nshitje fellnet dhe gomat per dimer te reja jon 225/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim