Gusenicen per bager nga zvicrra

Shitet nga: Xhevat 23 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes gusenicen per bager eshte shume e re dhe eshte nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim