HILTA HILTI

Shitet nga: gazi 25 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
bejm shitjen dhe servisimin e Hiltav burmashinav brusalicav risi risi Hilta me qmime te volitshem HILTI TE76 350€ -MAKITA HR5001C 340€ MAKITA HR5000C 250€ BOSCH 5-40 230€ BOSCH 5-38 220€ DEWALT 545 210€ Info: viber +37744922670 044232009 Gjindemi ne Gjilan Rr Qarkore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim