IPET LOKALI ME QERA NE LAGJEN DARDANIA I

Shitet nga: Isuf 15 Nën 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera ne qender te Dardania I. Gjendet ne rruge kryesore afer rrg.3. Lokali ka 54m katror ku posedon depo dhe wc.
Qmim i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim