Ide te ndryshme

Shitet nga: Niti Consulting 22 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Niti consutling perkujdeset per biznistet tuaja.
Tek ne mund te merrni per te hapur,menagjuar kompani dhe biznese te ndryshme si ne vijin:
-Ide per te hapur kafiteri,invertar,konstruktin, etj
Ide oer renovim
Per ndertim
Menaxhim
Ide per ujsjelles kanalizim
Nxemje qendrore klimtizim
Ide per konstruksione betoni dhe hekuri
Shtyj kerre kur o temperatura -
Kalli kerra me klema ose edhe ntshtym
Por prisni per gjat sezonit te dasmave kemi risi
Kcejm valle te ndryshme si në vijimë
Vallja shotës 1 èuro 3 metra
Vallja rugoves 3 euro 8 metra
Vallja gjilanit 10 euro 14 metra
Bej edhe daljen nxhom kur tshkojn me mar nusen
Bejm edhe futjen e dhondrit mrena te nusja arriti tja largoj Emocionet

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim