Instalime Elektrike,Ujsjells dhe Kanalizim (Alar..

Shitet nga: ... 09 Maj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan


Ofrojm Instalime Elektrike per Shtepi , Restorante , Kaffe Bar dhe Banesa .
Mirembatje 24h ne cdo koh ne cdo objekt .
Gjithashtu Ofrojm dhe Instalimin e Ujsjellsit Dhe Kanalizimit & Sanitaris

Bejm dhe montimin e Sistemit te Siguris ( Alarmet Dhe Kamerat )


Mund te na info. ne tel ; +377 45 544 805 ( Viber )
45 552 081

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim