JAP ME QERA -SHATORA, KARRIKE

Shitet nga: sejdullah murseli 16 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Japim me qera shatora(TENDA) te dimenzioneve 5mx10m, 6mx12m. karriga dhe tavolina me qera sipas marrveshjes.Transporti dhe montimi jone falas.
ShESIM TENDA të madhsisë: 4mx2.5m dhe 3mx2.5m ,3x2m,mekaset dhe me rryme.shes edhe shatora te dimenzioneve 5x10m.te importuar nga Gjermania me qmim te arsyeshem.
Për më shumë informata kontaktoni në: 044/302-828 ose 049/302-828

SHES TENDA (SHATORA) TE DIMENZIONEVE 5X10m6mx12m Qmimi i arsyeshem sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim