JAPIM NE SHERBIM SHATORA

Shitet nga: Besim 20 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shesim shatora te dimensioneve 5 x10 m,5x12m dhe 6 x 12 m te importuar nga Gjermania

gjithashtu japim ne sherbim per dasma dhe ahengje te ndryshme shatora , tavolina , karrika si dhe gjithashtu i japim edhe per raste te pritjes se pameve
tel:049 617 740
044 320 800
viber: +37745513686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim