Japim Tenda Në Sherbim Karrika dhe Tavolina

Shitet nga: Tenda "NOLI" 08 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Japim Tenda Në Sherbim (Me Qera) , Karrika dhe Tavolina.
Çmimi sipas marveshjes.

Mob: (+377)044771150 "Viber"

049360706

Pronar: Vllëzrit BAFTIU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim