KARRIKA TE NDRYSHME CMIME SHUM TE LIRA

Shitet nga: Burimi 28 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Karrikat jan te perdorura shum pak dhe jan ne gjendje shum te mire.

Karrika e madhe per Zyre Cmimi 40 €

Karrika e vogel Lekur 30 €

Karrika e vogel Harren 20 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim