KOMORA FRIGO PANEL 7 metra gjatsi 5 metra gjer..

Shitet nga: sovran 06 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet komora frigo panel 7 metra gjat 5 metr gjon komora esht e re me panel 10 ferigo
komora montohet dhe demontohet esht ne gjendje rregullt
komora posedon motorrat e gatshme per pun gjdo gje n rregull
bojm ndrrim me mercedes e220 e 270 bmw golf audi
viber +37745570061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim