Kafaz te pulav

Shitet nga: Jetmir Syla 01 Jan 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Posedojm kafaz te pulav gjithsej 9.600.
Kafazet jan te mire dhe te gatshem per pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim